Ordinacije PDF Ispis E-mail

STOMATOLOŠKA POLIKLINIKA raspolaže sa četiri suvremeno opremljene ordinacije, objedinjujući pri tom vrhunsko stomatološko znanje i iskustvo s najsuvremenijom dijagnostičkom i terapijskom tehnologijom i visokokvalitetnim materijalima, kako bi Vama pružili najviši standard usluge uz potpunu sigurnost i udobnost.
U dijagnostičkom radu unutar našeg centra primjenjujemo suvremene digitalne uređaje:

• digitalni RVG uređaj
  • intraoralna kamera koja na kompjuterskom ekranu daje detaljnu dentalnu sliku pojedinog zuba i okolne strukture
  • digitalni ortopan daje kompletnu sliku gornje i donje čeljusti
  • CT – trodimenzionalni uređaj koji daje trodimenzionalnu sliku gornje i donje čeljusti i okolne anatomije za postavljanje preciznih parametara izrade implantološke šablone.

Naš uspješan terapijski rad upotpunjuju još i sva ostala suvremena pomagala tehnologije, a

• zoom lampa za izbjeljivanje zuba
  • electrocauter za uklanjanje uraslog tkiva
  • laserski uređaj za terapiju bolesti usne šupljine
  • plazma svjetlo

samo su neke od tehnologija koje povećavaju našu učinkovitost i opravdavaju kvalitetu naših usluga.

LOKACIJA:

Poliklinika Libertas elit

Domagojeva 27

Blizina autobusnog i željezničkog kolodvora (sve u krugu od 500 m) od Poliklinike, te osiguran parking u blizini Poliklinike pružaju mogućnost vlastitog prijevoza automobilom ili prijevoza organiziranog u suradnji sa slovenskom putničkom agencijom Art travel.