Stručni tim PDF Ispis E-mail

Liječnici

Darko Žugec

spec. stomatološke protetike

Diplomirao je na Stomatološkom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Specijalizirao stomatološku protetiku na Stomatološkom Fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Dodatnu izobrazbu i znanje iz područja implantologije usavršio je na UCF( University of Central Florida,USA)1994.-1995.godine, od kada je i stalni član Academy of Osseoinegration.

Stalni član GFDT-a (Društva za funkcijsku dijagnostiku i terapiju), član je Hrvatskog liječničkog zbora, član je Hrvatske stomatološke komore.

Godine 1993.otvorio je svoju privatnu stomatološku ordinaciju, a 2000.godine i zdravstvenu ustanovu sa partnerima Polikliniku Libertas Zagreb I iz koje u budućnosti nastaju Poliklinika Libertas elit Zagreb II, Poliklinika Libertas elit III u Slavonskom Brodu, Poliklinika Libertas elit – studio dentistico d.o.o.IV u Istri (Buje) i X-DENT centar za dentalnu radiologiju Zagreb jedan od najkvalitetnijih dijagnostičkih centara u regiji sa najnaprednijom tehnologijom 21.stoljeća. Vlastiti zubotehnički laboratorij je dio ustanova koji pruža mogućnost najboljeg individualnog pristupa svakom pacijentu.

Stalno usavršavanje njega i njegovih suradnika je svakodnevica, a posljednja od kojih izdvajamo je edukacija iz područja  Implantologija bez rezanja i šivanja pomoću 3D IMPLA softvera (Schutz dental) njemačkog implantacijskog sustava i upotrebe CBCT tehnologije kao najsuvremenijeg dijagnostičkog sredstva u operacijama i rješavanjima slučajeva oralne rehabilitacije pacijenata.

Zlatan Vajzović

Marina Debeljak

Ivana Posavec

Zubni tehničari